Перейти к содержимому


Фотография

Долбоеб


  • Please log in to reply
Сообщений в теме: 34

#21 Opex

Opex

    Advanced Member

  • "BW"
  • PipPipPip
  • 424 сообщений

Отправлено 23 Август 2016 - 07:10

"Анимешник и яростный фанат серии фильмов и игр Resident evil что ещё можно сказать?"

«Если уж бить человека, то так, чтобы не страшиться его мести»

цитаты из его профиля на FB

Оёёёшеньки....



#22 Kidd

Kidd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 сообщений

Отправлено 23 Август 2016 - 08:33

Vienkārši domājiet ar galvu. Es 19 gadu vecumā staigāju ar taktisko paduses maksti un gāzes beretu. līdz vienā momentā bija huiņa, kad pamanot manu stobru zem  žaketes - man ielika sejā kaujas ieroci. Vēlme staigāt ar kaujas imitāciju pazuda uz visiem laikiem. paveicās, ka nenorāvu lodi ķermenī. Neesi Tu Rembo staigājot ar plastmasas pukalku vai gāzes ieroci un neko nevarēsi izdarīt pret kādu apdzērušos berserku, ja pašam nav elementāras iemaņas tuvcīņā. tapēc nēsāt imitācijas = jēga nav, var tikai sūdi sanākt



#23 relaxsen

relaxsen

    Alpini capitano

  • "Alpini"
  • PipPipPip
  • 9 802 сообщений

Отправлено 23 Август 2016 - 08:48

газовый пистолет нужен 1 раз в год - на новый год ракеты пускать ))


«Если вам кажется, что вы все предусмотрели, значит, вы чего-то не учли»


#24 spt

spt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 сообщений

Отправлено 23 Август 2016 - 09:40

поорал

 

мог бы просто в камуфле приходить на свои тусовки, чтобы все знали, что здесь есть человек, который следит за порядком.



#25 грешник

грешник

    Advanced Member

  • "Грешники"
  • PipPipPip
  • 263 сообщений

Отправлено 23 Август 2016 - 14:47

А ещё мог бы в полицейский колледж поступить, раз так любит следить за порядком))



#26 spt

spt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 сообщений

Отправлено 23 Август 2016 - 21:06

 просто брал на тусовки друзей что бы был порядок и никто не тупил

 

тупишь такой, тупишь и тут к тебе блюститель порядка с шестимиллиметровыми шариками подъезжает 



#27 WinD

WinD

    ПокеМонстер

  • "Umbrella"
  • PipPipPip
  • 11 278 сообщений

Отправлено 23 Август 2016 - 21:37

а ты ему фигак и хоронограф достаешь.. нука нука...не овертюн ли у тебя петушок..


Изображение
Изображение

#28 Raider

Raider

    Marine Raider

  • "Raiders"
  • PipPipPip
  • 4 190 сообщений

Отправлено 29 Август 2016 - 11:55

Не тех ПБ ломает (случай с "востоком" слышали наверное). Наше хобби стало слишком доступным, если будет так продолжаться то прикроют кантору.

У меня было так. Гулял по Риге , зашел в один аирсофт магазин и мне с порога :
- вам что то для аирсофт или самообороны?
"Always Faithful, Always Forward"

#29 Kidd

Kidd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 сообщений

Отправлено 29 Август 2016 - 12:21

 (случай с "востоком" слышали наверное).

 

 Es būtu pateicīgs par pilnu informāciju par šo gadījumu. Droši var PM sūtīt. Par cik Dalbe ir mūsu poligons, tad šādas lietas ir jāsakārto, lai vairs neatkārtojas. Ja man informācija būs pilnvērtīga, tad es to varēšu izdarīt. Kur, kad, kapēc, kā tas viss tieši notika, ar kādām mašīnām, kā ekipēti utt utj.



#30 Mun

Mun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 50 сообщений

Отправлено 29 Август 2016 - 14:47

 

 (случай с "востоком" слышали наверное).

 

 Es būtu pateicīgs par pilnu informāciju par šo gadījumu. Droši var PM sūtīt. Par cik Dalbe ir mūsu poligons, tad šādas lietas ir jāsakārto, lai vairs neatkārtojas. Ja man informācija būs pilnvērtīga, tad es to varēšu izdarīt. Kur, kad, kapēc, kā tas viss tieši notika, ar kādām mašīnām, kā ekipēti utt utj.

 

Delfi ir izlikuši nedaudz plašāku informāciju: http://www.delfi.lv/...s.d?id=47847245

Tad rodas jautājums, vai tiešām bija saskaņots ar poligona īpašnieku?

 



#31 Kidd

Kidd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 сообщений

Отправлено 29 Август 2016 - 15:00

Jā, ir saskaņots. Mēs esam pilntiesīgi poligona īpašnieki turpmākos 5 gadus. Es jau visu noskaidroju par DP apciemojumu. Ārpus temata un medijiem - DP atzīst, ka mazliet pāršāva pār strīpu. Cerams, ka vairāk nebrauks ciemā. Kāds vietējais patriots [ idiots] pārcentās ar cilvēku aprakstu un dažam labam likās, ka sākas trešais pasaules karš.



#32 ТАРАНЪ

ТАРАНЪ

    He переживай о многом и переживешь многих!

  • "Скиф"
  • PipPipPip
  • 441 сообщений

Отправлено 29 Август 2016 - 16:22

Man ir sekojošās dabas jautājums, vai būtu reāli sazināties ar DP un precizēt iespējamos komunikācijas avotus, kā mēs (aisofteri/orgi) varētu br\idināt par notiekošo spēli un novērst nesaprašanu starp iedzīvotājiem, policijas pārstāvjiem un airsofteriem!

Līdzīgā sistēma notiek Liepājā!

Varbūt būtu labi nosūtīt vēstuli



#33 Kidd

Kidd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 сообщений

Отправлено 29 Август 2016 - 17:57

Tieši tagad ar to nodarbojos

#34 Feinar

Feinar

    Advanced Member

  • "SBS"
  • PipPipPip
  • 958 сообщений

Отправлено 29 Август 2016 - 20:39

Tieši tagad ar to nodarbojos

Būtu labi, ja tu uzrakstītu šeit rezultātus, ka turpmāk saskaņot spēles.


Failure is unacceptable. With strength and guile.

#35 Kidd

Kidd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 сообщений

Отправлено 30 Август 2016 - 07:50

Dotajā momentā ir skaidrs, ka tā tomēr nebija zibakcija ar kāda patriota zvanu. Pārāk sagatavojušies bija, zināja cik cilvēki un kādi tieši cilvēki būs. Vairāk izskatās pēc šoka taktikas, lai kādam parādītu, ka šādas aktivitātes tiek monitorētas. Ir gali Drošības Policijā, provēsim izklāstīt mūsu skatu punktu un saorganizēt koordinātoru no DP puses, lai varētu kaut vai meilu viņiem nomest kad būs spēles. Cik sapratu no teiktā - Dalbes poligonu vairs netramdīs, jo ir pacelts mazliet par lielu hajs visur - džeki paši atzina, ka pārcentās pamatīgi. Jebkurā gadījumā - esot lietderīgi pieteikt policijā spēles, lai nebūtu pārpratumi. Bet, kā jau minēju - dotajā momentā es nodarbojos ar to, ka veidosim sistēmu, kā panākt to, lai spēles būtu saskaņotas ar Dp un nebūtu sejas betonā un stroķi pakaušos.