Перейти к содержимому


Фотография

Glock green gas


  • Please log in to reply
Сообщений в теме: 2

#1 Blondaiis

Blondaiis

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 сообщений

Отправлено 11 Ноябрь 2022 - 12:18

Sveiki, airosft.lv foruma lietotāji!

 

Man ir radusies problēma. Esmu iegādājies green gas scorpion glocku un es to nevaru uzpildīt ar zaļo gāzi.

 

Glocks ir iegādāts pirms 2 nedēļām un uz pirmajām divam spēlēm nebija nekādu problēmu, varēju uzpildīt un viss strādāja, kā pienākas, bet tagad esot trešajā spēlē konstatēju, ka pildot magazīnu ar gāzi, gāze nevis pildās iekšā, bet gan vienkārši iet garām. (Ja īsti nesaprati, kā tas ir , ka laiž garām ieskatam video:  )

 

Vai Jūs kāds varētu man palīdzēt ar šo problēmu?

Varbūt iespējams, ka magazīnā ir gaiss iekšā, kas neļauj uzpildīt šo te magazīnu?

 

Veiksmīgu weekendu!

Paldies jau iepriekš!



#2 Volnnistij

Volnnistij

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 189 сообщений

Отправлено 13 Ноябрь 2022 - 18:28

Sveiki, airosft.lv foruma lietotāji!

 

Man ir radusies problēma. Esmu iegādājies green gas scorpion glocku un es to nevaru uzpildīt ar zaļo gāzi.

 

Glocks ir iegādāts pirms 2 nedēļām un uz pirmajām divam spēlēm nebija nekādu problēmu, varēju uzpildīt un viss strādāja, kā pienākas, bet tagad esot trešajā spēlē konstatēju, ka pildot magazīnu ar gāzi, gāze nevis pildās iekšā, bet gan vienkārši iet garām. (Ja īsti nesaprati, kā tas ir , ka laiž garām ieskatam video:  )

 

Vai Jūs kāds varētu man palīdzēt ar šo problēmu?

Varbūt iespējams, ka magazīnā ir gaiss iekšā, kas neļauj uzpildīt šo te magazīnu?

 

Veiksmīgu weekendu!

Paldies jau iepriekš!

Kāda greengas tiek izmantota?



#3 Blondaiis

Blondaiis

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 сообщений

Отправлено 15 Ноябрь 2022 - 14:58

WE 2X High Performance Premium Green Gas šī gāze tiek izmantota, bet cik vel palasīju info, varētu būt, ka vārsts ir jāieeļo ar silicona eļļu vai arī pastāv iespēja, ka šai gāzei uzgalis ir no plastmasa un tas nedaudz ir sabojats, labāk manuprāt ir pirkt uzreiz ar metāla galu.