Перейти к содержимому


Фотография

Pieredze ar WGCshop.com.

wgcshop interneta veikals sūtīšana no ārzemēm muita

  • Please log in to reply
Сообщений в теме: 5

#1 Wilson

Wilson

    Advanced Member

  • "USMC Warlords"
  • PipPipPip
  • 85 сообщений

Отправлено 14 Январь 2013 - 08:25

Sveicināti biedri, vai varat lūdzu dalīties sava labajā vai sliktajā pieredzē par iepirkšanos interneta veikalā wgcshop.com.

Sūtīšanas izmaksas?
Kvalitāte?
Muitas nodevas un nodokļi?
Piegādes laiks?
u.c.
USMC "Warlords"
Изображение

#2 Spec

Spec

    Advanced Member

  • "GT13"
  • PipPipPip
  • 623 сообщений

Отправлено 14 Январь 2013 - 10:51

Nesen iegādājos dažas lietas no WGC. Kopējis svars sūtījumam sanāca 6 kg. Piegādi izvēlējos EMS (drošākais un dargākais). Iepakoja un aizsūtīja pēc 3 dienām pēc apmaksas.
Jau pēc 2 dienām, ar mani sazinājas EMS pārstavis un teica ka sūtījums ir jau Latvijā un jābrauc uz muitu to mutiski deklarēt. Nācas aizbraukt uz muitu sev līdzi paņemot invoice, piegādes firmas dokumentus un rēķiņu, personas apliecienošu dokumentu, izdruku ar preču foto/aprakstu un pārskaitījuma izdruku no paypal. Tur meitene ļoti īlgi skatījas tas izdrukas, to wgc majas lapu ar preču aprakstu, prasīja kas, kam kāpēc un tml., bet beigās aprēķināja nodokļi ap 22% (no preču summa + piegāde). Samaksajot ar karti, paņemu kvīti un braucu uz piegādes kompāniju savākt preci. Uz to visu patērēju ap 3 stundām.

Sūtīšanas izmaksas:
EMS - 80 Ls (6 kg)
(ja būtu parastais airmail - tur būtu ap pusi letāk)

Kvalitāte:
- ar WGC servisu esmu ļoti apmierināts

Muitas nodevas un nodokļi:
- 22% no preču cena + piegāde (invoice 30,50,70% diez vai sanāks, jo jāsniedz pārskaitījuma un preču apraksta izdrukas)

Piegādes laiks:
EMS - 2 dienas
Airmail (3-5 nedeļas)
Изображение

#3 exius

exius

    Dark Earth

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 сообщений

Отправлено 14 Январь 2013 - 12:05

+1 spec
es tikai pārsvarā izmantoju parasto airmail, tad sūtījums atnāk uz savu pasta nodaļu, viņi aprēķina muitas un PVN nodokļus, ko apmaksā uz vietas pastā.
WGC preču kvalitāte un serviss ir pat ļoti Ok, sūtīšanas izmaksas gan ir palielas.
If we can't do great things, let's do things in a great way.
Изображение

#4 Wilson

Wilson

    Advanced Member

  • "USMC Warlords"
  • PipPipPip
  • 85 сообщений

Отправлено 14 Январь 2013 - 12:44

+1 spec
es tikai pārsvarā izmantoju parasto airmail, tad sūtījums atnāk uz savu pasta nodaļu, viņi aprēķina muitas un PVN nodokļus, ko apmaksā uz vietas pastā.
WGC preču kvalitāte un serviss ir pat ļoti Ok, sūtīšanas izmaksas gan ir palielas.

Kādas sanāk izmaksas ar parasto airmail?
USMC "Warlords"
Изображение

#5 Spec

Spec

    Advanced Member

  • "GT13"
  • PipPipPip
  • 623 сообщений

Отправлено 14 Январь 2013 - 13:23

Tu vienkārši izveido tur pasūtījumu - pirms varēsi apmaksāt, vini tev manuāli aprēķinās piegādes izmaksas un atsūtīs uz email (parasti nākamajā dienā).

Man par 6 kg sūtījuma piegādi ar airmail, aprēķināja 82 USD.
Изображение

#6 exius

exius

    Dark Earth

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 сообщений

Отправлено 14 Январь 2013 - 20:37

ir tā kā rakstīja Spec, man lielākais svars bijis ap 5 kg, kur prasīja 60$ par airmail sūtīšanu, bet labā lieta ir tāda, ka var atteikties no sūtījuma, ja neapmierina pasta izmaksas. parasti tur sūtu rezerves daļas AEG, kas kopā nepārsniedz 2 kg.
If we can't do great things, let's do things in a great way.
Изображение